Text Box: طPage Title
Text Box: مدیریت اين مجموعه در ابتدا با مرحوم مهندس محمد فتحي فريماني كه به حق بايد او را پدر صنعت لوله و پروفيل ايران ناميد در شركت ماشين‌سازي فتحي و پسران در سه راه آذري خيابان شبيري در سال ١٣٤٥ شروع به فعالیت در صنعت لوله و پروفيل کرد .
پس از آن در سال ١٣٤٦ در تأسيس شركت پروفیل نیمه سبک ( گروه صنعتی سديد فعلی) با مرحوم مهندس فتحي همکاری کرده و پس از راه اندازی بعنوان مدیر فنی کل شركت تا سال ١٣٥٧ و مشاور عالی تا سال ١٣٦١ در این مجموعه فعالیت کرد.
ماشین سازی پویان در سال ١٣٥٨ تاسیس گردید و درابتدا فعالیت شروع به ساخت پرس هیدرولیکی تا ظرفیت٣٥۰ تن و همچنین ساخت دستگاه تزریق پلاستیک کرد. 
Text Box: مدیریت ماشین سازی پویان از بنیانگذاران شرکت تولیدی صنعتی پوکا اولین سازنده دستگاه شات بلاست در ایران  که در سال ١٣٥٩ تآسیس شده می باشد. 
ماشین سازی پویان در سال ١٣٦٢ به سفارش شرکت ملی گاز ایران اقدام به ساخت دستگاه عایقکاری لوله برای اولین بار در ایران کرد و در ابتدا در این دستگاه از پمپ ویسکوزیته بالا ساخت کشور چکوسلاواکی استفاده شد که از کیفیت خوبی برخوردار نبود و به همین خاطر طراحی و ساخت این پمپ در این واحد انجام شد و هم اکنون نیز پمپ ویسکوزیته بالا و شیر دیگ دستگاه عایقکاری برای رفع نیاز مشتریان تولید       می گردد.
در همین سال ماشین سازی پویان اولین قرداد ساخت دستگاه لوله سازی خود را منعقد کرد و این شروع  راهی پرباری برای این واحد در صنعت لوله و پروفیل بود.
در سال ١٣٦٩ ماشین سازی پویان اقدام به طراحی و ساخت دستگاه مخلوط کن پلاستیک (بنبوری) کرد که این بار نیز بعنوان اولین سازنده از طرف وزارت صنایع معرفی شد.
از آن زمان تا به حال ماشین سازی پویان تلاش کرده رضایت مشتریان خود را با بالابردن کیفیت محصولات جلب کند که خوشبختانه این امر محقق شده و اکثر مشتریان ارتباط دائمی با این واحد دارند.
ماشین سازی پویان در جهت با بالابردن کیفیت محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند بعنوان مثال استفاده از نرم افزارهای مهندسی از قبیل CATIA ,ABAQUS ,AutoCAD Mechanical وهمچنین نرم افراز تخصصی طراحی قالب Copra RF 2007  که تنها دارنده ویرایش اصلی در خاورمیانه می باشد.
در زمینه سخت افزار این واحد از دستگاه های تراشCNC , دستگاه های تراش دستی٬ دستگاه بورینگ٬ دستگاه برش  پلاسما CNC و جوش CO2 برای تولیدات خود استفاده می کند.
㱶05;اشین سازی پویان کوچکترین واحد صنعتی ایرانی با بزرگترین اهداف جهانی㱳;Rounded Rectangle:  درباره ما
酒酿蛋方面选择质量上乘的有机珍珠糯米,原生态土鸡放养自然生出的土鸡蛋丰胸产品,隶属于国家级保护植物的泰国野葛根,赣州有名的土特产红糖酒酿蛋丰胸,滋补肝肾的姜丝,通过现代化冻干技术把上等的酿造糯米甜糟和鸡蛋及丰胸食物泰国丰胸圣品野葛根相结合,真实还原原材料的最初味道,匠心品质,为美而生粉嫩公主丰胸